Rejestracja spółek w 2019

Rejestracja spółek w 2019 roku niestety nie została znacznie uproszczona. Nadal jest to proces długi i problematyczny. Składa się z wielu kwestii formalnych których dopełnienie zajmuje od kilku tygodni do nawet paru miesięcy. Niedogodności związane z rejestracją spółki sprawiają, że wielu potencjalnych przedsiębiorców szuka sposobu na uproszczenie całej procedury.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest zakup gotowej spółki, czyli jednostki, która pełną rejestrację ma już za sobą w związku z czym jest przygotowana by w niemal każdej chwili móc poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Posiada numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego. Kupno spółki ogranicza formalności do zorganizowania jednego spotkania u notariusza, na którym należy złożyć podpis na umowie spółki.

W sprzedaży gotowych spółek trudni się nasza firma. Oferujemy zupełnie nowe czyste spółki zapewniające bardzo szybki, ale także skuteczny start. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły.