Rejestracja spółki komandytowej 2016

Spółki są formami, które najlepiej nadają się do prowadzenia działalności gospodarczej. Ich różnorodność umożliwia dobór formy, najlepiej dopasowanej do prowadzonej działalności. Najczęściej wybieraną oraz uważaną za najlepszą jest spółka z o.o. Już od wielu lat cieszy się zainteresowaniem. Powodów dlaczego jest tak często wybierana jest wiele. Jednym z nich jest na pewno ograniczona odpowiedzialność majątkowa wspólników.  
 
Poza opisaną wcześniej spółką, dużą popularnością cieszą się również spółki komandytowe. Nie pozwalają one całkowicie ograniczyć odpowiedzialności wspólników, lecz ich wybór przynosi także wiele korzyści. Jedną z tych korzyści jest brak podwójnego opodatkowania zysku spółki.  
 
Rejestracja spółki komandytowej jest tak samo trudna jak w przypadku spółki z o.o. Dlatego zamierzający ją utworzyć powinni skorzystać z możliwości i wybrać nasze usługi. W ofercie naszej firmy znajdują się usługi polegające na zakładaniu nie tylko spółek z o.o. , lecz także innych form, w tym także spółek komandytowych. Dla zakładających te spółki w 2016 roku jest najlepsze rozwiązanie. Warto z niego skorzystać, a w celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktować się z nami.