Rejestracja spółki w 2018 roku

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej. Początek nowego roku to dobra pora, by założyć własną firmę. Obecnie najchętniej wybieranymi formami prawnymi są jednoosobowa działalność gospodarcza oraz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przed wyborem formy prawnej należy dobrze się zastanowić oraz rozważyć wady i zalety każdej z nich. Ważne jest by forma prawna pasowała do profilu prowadzonej działalności.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej wybierana jest do prowadzenia dużych przedsiębiorstw. Jej zaletą jest niski kapitał zakładowy oraz ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki.

Nasza firma oferuje pomoc podczas zakładania działalności gospodarczej. Pomagamy na każdym etapie rejestracji przedsiębiorstwa oraz w doborze odpowiednich do profilu działalności numerów PKD. W swojej ofercie posiadamy również gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Oferujemy spółki nowe oraz podmioty, które posiadają staż kilkumiesięczny lub kilkuletni.