Rejestracja spółki z o.o. przez obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Na popularność tego podmiotu wpłynęło przede wszystkim obniżenie kapitału zakładowego z 50 000 złotych do 5 000 złotych. Spółka z o.o. wiąże się jednak także z ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, co oznacza, że wspólnicy nie muszą obawiać się o własny majątek w razie zadłużenia firmy. Na utworzenie tego podmiotu decyduje się ogromna ilość obcokrajowców, gdyż upoważnieni są do tego cudzoziemcy bez względu na kraj swojego pochodzenia.

Jako, iż samodzielne przeprowadzenie rejestracji spółki jest długie i problematyczne większość przedsiębiorców decyduje się przeprowadzenie tego procesu zlecić specjalistom. Przejmą oni wszelkie formalności przekazując właścicielowi jednostkę pod którą będzie mógł rozpocząć prowadzenie działalności niemal natychmiast.

Nasza firma przeprowadza rejestrację spółki z o.o. zarówno dla polskich obywateli, jak i obcokrajowców. Jeżeli jesteś zainteresowany nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś.