Rejestracja spółki z o.o. w 2015

1 stycznia 2015 roku nastąpiła nowelizacja Kodeksu spółek handlowych. Mówi się, że ma to znacznie ułatwić proces zakładania i rejestracji spółki. Ale czy na pewno?
Dzięki zmianom, możliwe będzie zakładanie jej przez Internet. Wiele ekspertów wyraża opinię, że tylko nieznacznie ułatwi to ten proces.
Spółki z o.o. zwolnione będą z obowiązku wnoszenia kapitału zakładowego. Jest to pierwsze takie rozwiązanie w europie.
Kolejną zmianą jest możliwość ustanawiania udziałów bez określania wartości nominalnej, które nie będą wchodzić w skład kapitału zakładowego. Cena, po której wspólnicy będą obejmować udziały beznominałowe znajdować się będzie w umowie spółki.

Wciąż jednak rejestracja spółki to kwestia problematyczna, dlatego przedsiębiorcy powinni zastanowić się nad skorzystaniem z oferty biura takiego jak nasze, które pomoże w całym tym procesie. Przygotujemy dla naszych Klientów wszystkie potrzebne dokumenty, odpowiemy na każde pytanie, pokierujemy.

Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę. Rejestracja spółki to dla naszych ekspertów codzienność. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwolą na profesjonalną pomoc. Zapraszamy.