Rejestrowanie spółki z o.o. zdalnie

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada wiele zalet, dlatego też jest tak chętnie wybierana przez przedsiębiorców do prowadzenia działalności gospodarczej.

Osoby chcące założyć firmę w formie spółki z o.o. posiadają dwie możliwości – tradycyjną rejestrację oraz założenie spółki przez Internet. Pierwsza z nich jest zazwyczaj procesem długotrwałym i sprawiającym wiele problemów, natomiast rejestracja spółki online jest znacznie korzystniejsza dla przedsiębiorcy. Zakładając spółkę z o.o. przez Internet przedsiębiorca oszczędza nie tylko czas, ale i pieniądze. Rejestracja spółki trwa 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Nie trzeba także płacić kosztów notarialnych związanych z umowa spółki, gdyż nie jest ona tworzona w postaci aktu notarialnego.

Zdalna rejestracja spółek z o.o. możliwa jest od 2012 roku na platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas zakładania firmy skorzystaj z naszych usług. Oferujemy profesjonalna pomoc w rejestracji spółek zdalnie.