Roczna spółka z o.o. na sprzedaż

W prowadzeniu działalności gospodarczej przydaje się nawet kilku miesięczny staż. Optymalnie jest jednak posiadanie chociażby jednego roku stażu, który niejednokrotnie pomaga w pozyskiwaniu dodatkowych środków na działalność w formie kredytu, leasingu czy dofinansowania. Jak zdobyć staż na samym początku biznesu i czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że jak najbardziej!

Istnieją rozwiązania, takie jak gotowe spółki. Są to przedsiębiorstwa, które zostały już uprzednio zarejestrowane i przeznaczone do sprzedaży, a ponieważ czas rejestracji mógł nastąpić znacznie wcześniej, mogą one posiadać staż działalności. Taki staż może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat.

Posiadany przez spółki staż już na samym początku rozpoczynania działalności gospodarczej może pomóc w znaczący sposób w prowadzeniu dalszej działalności firmy. Przekonało się o tym wiele osób!

W naszej ofercie zainteresowane zakupem gotowej spółki z o.o. ze stażem osoby mogą znaleźć roczne spółki z o.o. Więcej informacji o tych spółkach udzielą nasi konsultanci.