Rynek kupna spółek

Mając na uwadze skomplikowany proces rejestracyjny przedsiębiorstw, na rynku wykształcił się olbrzymi popyt na gotowe spółki. Zakup gotowego podmiotu gospodarczego pozwala na szybkie otworzenie własnego biznesu. Po pierwsze pozwala uniknąć konieczności spędzenia sporej ilości czasu w kolejkach do urzędów, a także wypełniania skomplikowanych formularzy i wniosków.

Gotowe spółki posiadają już wszystkie obowiązkowe numery w tym NIP, REGON, VAT, KRS, które potwierdzają wpisy do poszczególnych instytucji. Wyposażone są także w niezbędną dokumentację oraz wkład zakładowy. Aby stać się właścicielem takiej jednostki należy jedynie złożyć podpis na umowie w postaci aktu notarialnego u notariusza.

Decydując się na zakup gotowej spółki można wybrać spółkę nową bądź z określonym stażem. Spółki stażowe pozwalają na szybsze wybicie się na rynku, nowe podmioty gwarantują jednak całkowite bezpieczeństwo, a więc pewny i spokojny start.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem i poznania oferty naszej firmy. Oferujemy sprzedaż spółek oraz doradztwo z zakresu zakładania działalności gospodarczej.