Sp cudzoziemiec

W Polsce najczęściej zakładane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmioty te cieszą się popularnością, ponieważ ich prowadzenie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy. Niski minimalny kapitał zakładowy oraz ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki są sporą zachętą do otwarcia firmy w tej formie.

Spółki z o.o. w Polsce cieszą się także popularnością wśród cudzoziemców. Niejedna osoba decyduje się przyjechać do naszego kraju i otworzyć taką działalność. Często zdarza się, że osoby spoza Polski kupują gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i nie muszą martwić się formalnościami związanymi z samodzielną rejestracją firmy.

Zakup spółki z o.o. to wygodne rozwiązanie. Dzięki takiej możliwości nie trzeba tracić czasu na zbędne formalności, a prowadzeniem firmy można cieszyć się już po kilku dniach.

Osobom, które są zainteresowane zakupem gotowej spółki z o.o. oferujemy gotowe do prowadzenia działalności podmioty. Zakup spółki w naszym biurze jest całkowicie bezpieczny, ponieważ spółki nigdy nie prowadziły działalności.