Sp z o.o. cudzoziemiec

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to obecnie jedna z najchętniej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej. Na założenie spółki z o.o. decydują się nie tylko polscy przedsiębiorcy, ale także osoby spoza Polski. Dla obcokrajowców lepszym rozwiązaniem niż samodzielna rejestracja firmy w tej formie jest zakup gotowego do działania podmiotu.

Spółki z o.o., które oferowane są dla cudzoziemców na rynku najczęściej są całkowicie czyste, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Spółki posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania spółki. Zakup spółki trwa maksymalnie kilka dni.

W naszej ofercie posiadamy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarówno nowel, jak i stażowe. Oferujemy kompleksową pomoc podczas otwierania działalności. Swoją ofertę kierujemy także do osób spoza Polski, które chcą rozpocząć prowadzenie działalności w Polsce. Oferujemy obsługę w różnych językach. Szczegółowych informacji udzielimy podczas rozmowy.