Sp z o.o. dla obcokrajowca

Intensywny rozwój polskiej gospodarki sprawił, że jest ona coraz częściej wybierana przez obcokrajowców jako miejsce, w którym postanawiają założyć swoją firmę. Wielu z nich zastanawia się jakie narzędzie okaże się optymalne do poprowadzenia swojego biznesu.

W Polsce bez wątpienia największa niepopularnością cieszą się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Podmioty te dysponują bowiem osobowością prawną, niewielkim kapitałem zakładowym, a założyć ją może niemal każdy w celach prawnie dopuszczalnych.

Niestety wiąże się ona z długą i problematyczną rejestracją. Niedogodności te mogą skutecznie odstraszyć potencjalnych przedsiębiorców. Mając na uwadze te kłopotliwości nasza firma pragnie zaoferować sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowców. Oferowane przez nas jednostki to czyste podmioty gospodarcze przygotowane do natychmiastowego rozpoczęcia aktywności na rynku. Decydując się na zakup takiej jednostki ograniczasz swój czas, a także pieniądze ponieważ możesz od razu generować zyski.