Sp z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

Zakup gotowej spółki to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorcy, który pragnie natychmiastowo rozpocząć prowadzenie aktywnej działalności rynkowej. Jest to główna motywacja, która kieruje przedsiębiorcami podczas podejmowania decyzji o zakupie spółki, ale nie jedyna. Oprócz niej wyróżnić możemy: ubieganie się o otrzymanie dotacji z Unii Europejskiej, chęć otrzymania kredytu, zyskanie bardziej wiarygodnego wyglądu w oczach klientów czy start w przetargu.

Nasza firma oferuje Ci sp z o.o. na sprzedaż i gwarantuje, że sprzedaż odbywa się w szybkim tempie i bez zbędnych formalności. Spółki sprzedawane przez nas nie są zadłużone i posiadają wszelkie wymagane dokumenty do podjęcia prowadzenia działalności. Zajmujemy się także pośrednictwem w przebiegu transakcji kupna/sprzedaży oraz oferujemy pomoc w aktualizacji danych w odpowiednich urzędach po zakupie spółki.

Nasze doświadczenie i świetnie wyszkoleni specjaliści zapewniają kompleksową obsługę Klienta. Przekonaj się i zadzwoń już dziś. Eksperci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w doborze korzystnej oferty. Zachęcamy do podjęcia współpracy.