Spółka 2015

Spółka 2015 to działalność zarejestrowana w 2015 roku gotowa do prowadzenia oraz wypracowywania zysków. Wszystkie spółki oferowane przez naszą firmę są czyste i nigdy nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej, posiadają pełną zdolność kredytową oraz prawną. W ofercie wyróżnić możemy również spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nowe i ze stażem bez obrotów, zadłużeń oraz pracowników. Siedziba w zależności od potrzeb znajdować może się nawet w centrum największych miast takich jak: Kraków czy Warszawa. Po zakupie gotowego przedsiębiorstwa zajmujemy się uregulowaniem zmian dotyczących danych spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Działalność gospodarczą rozpocząć można już następnego dnia, czyli w 24 h. Inna sytuacja jest w czasie samodzielnego zakładania, wówczas cały proces trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Długi czas oczekiwania związany jest z dopełnieniem wielu formalności. Warto więc powierzyć cały proces specjalistom, którzy wybiorą najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy więc do kontaktu z naszą firmą. Współpraca opiera się na pełnym zaufaniu stron, zależy Nam na jak największym zadowoleniu Klientów z wykonywanej pracy. Doradzamy skontaktowanie się z naszymi pracownikami w celu poznania szczegółów.