Spółka gotowa

Obecnie coraz większa liczba przedsiębiorców korzysta z możliwości spółek gotowych. Czym one są? Są to spółki gotowe do podjęcia aktywnej działalności na rynku, posiadające wszystkie niezbędne dokumenty i numery REGON oraz NIP. Praktycznie natychmiast po zakupie przedsiębiorca zaczyna korzystać z możliwości jakie one oferują. Czysta spółka nie jest obciążona żadnymi umowami, nie posiada żadnej historii gospodarczej i nigdy nie zaksięgowała na swym koncie żadnej operacji gospodarczej.Warto pamiętać, ze jest ona już zarejestrowana i to jest jej największy atut. Oprócz czystych spółek mamy jeszcze te z pewnym “stażem”, który związany jest z datą jej rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Oczywiście jej cena jest wyższa właśnie ze względu na posiadany staż.

Spółka gotowa do podjęcia działalności gospodarczej jest rozwiązaniem, na które może zdecydować się każdy podmiot gospodarczy. Zarówno przedsiębiorca prowadzący już działalność jak i podmiot, który rozpoczyna dopiero swoją przygodę z działalnością gospodarczą.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i kupnem tego typu spółek, posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów. Gwarantujemy, że spółka którą kupisz nie będzie zadłużona. Oferujemy także pomoc przy dokonywaniu transakcji i sporządzaniu umowy kupna-sprzedaży. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i umów na spotkanie na którym dokładnie omówisz szczegóły.