Spólka na sprzedaż

Ponieważ wiemy jak długotrwała i czasochłonna jest tradycyjna rejestracja spółek do KRS, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom Klientów i oferujemy gotowe przedsiębiorstwa, zarejestrowane w prestiżowych lokalizacjach, z wyposażeniem w identyfikacyjne numery NIP i REGON, wpisy do KRS i VAT, opłaconym minimalnym kapitałem zakładowym oraz ze sporządzoną umową oraz innymi dokumentami poświadczającymi brak zadłużeń.

Ponadto, nabywca może skorzystać także z oferty podmiotów gospodarczych wyposażonych w określony staż, dzięki któremu uzyskanie dofinansowania czy dotacji z Unii Europejskiej będzie o wiele prostsze.

Dlaczego taka spółka na sprzedaż to korzyść dla Klienta? Po pierwsze, ponieważ to duża oszczędność czasu i kosztów. Po drugie umożliwia szybkie rozpoczęcie działalności i wejście na rynek. Po trzecie – nabywca zostaje zwolniony z wszelkich formalności i całej długotrwałej procedury, dzięki czemu może skupić się na innych aspektach, a my w tym czasie w oparciu o aktualną wiedzę, doświadczenie i kompetencje zajmiemy się wszelkimi kwestiami prawnymi.