Spółka obcokrajowcy

Polska przez bardzo długi czas pozostawała w cieniu w porównaniu z pozostałymi krajami Unii Europejskiej. Ustrój komunistyczny, który trwał na obszarze naszego kraju do roku 1989 skutecznie zahamował rozwój, który w tym czasie przechodziły państwa zachodnie.
Czasy te jednak mamy już za sobą. Gwałtowny wzrost gospodarczy ostatnich lat praktycznie wyrównał stan naszych gospodarek.
Aktualnie rynek polski cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony zagranicznych inwestorów. Zjawisko to jest niezwykle korzystne i wpływa na dalszy rozkwit naszego państwa.

Prowadzenie działalności na terenie Polski najlepiej jest przeprowadzić w formie spółek. Niestety w tej kwestii polska biurokracja pozostawia wiele do życzenia, znacznie utrudniając przeprowadzenie rejestracji. Tym samym założenie spółki staje się czasochłonne i problematyczne. Aby uniknąć tych niedogodności nasza firma pragnie zaoferować sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Dodatkowo zdając sobie sprawę z tego jak dany zabieg może bardzo kłopotliwy okazać się w przypadku cudzoziemców oferujemy także pomoc w rejestracji spółki dla obcokrajowca.