Spółka z 5 miesięcznym stażem na sprzedaż

Decydując się na nabycie gotowej spółki warto wybrać jednostkę, która dysponuje określonym stażem. Staż ten nie musi wynikać z jej poprzedniej działalności, wystarczy, że spółka została zarejestrowana pewien okres czasu wcześniej.

Stażowe podmioty są znacznie droższe niż nowozałożone spółki, z tego powodu wielu przedsiębiorców decydują się rozpocząć swoje działania z całkiem pustym kontem. Warto jednak wiedzieć, że już kilkumiesięczny staż może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie spółki, gdyż podnosi on zdolność kredytową przedsiębiorstwa. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim podczas początkowych działań przedsiębiorcy. Na tym etapie nie dysponuje on zazwyczaj kapitałem, który umożliwiłby mu rozwijanie swojej firmy, a idealnym ku tego sposobem mogą być fundusze pozyskane w formie pożyczek i dotacji unijnych.

Nasza firma oferuje sprzedaż 5 miesięcznych spółek. Jako, że nigdy wcześniej nie prowadziły one żadnej działalności ich zakup jest w pełni bezpieczny i gwarantuje pewny start. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu poznania szczegółów naszej oferty.