Spółka z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż

Udzielenie kredytu czy przyznanie dofinansowania firmie, która dopiero rozpoczęła swoją działalność jest działaniem ryzykownym. Dlatego początkującym przedsiębiorcom tak trudno jest pozyskać środki na finansowanie swojej działalności. Słaba pozycja na rynku, brak stażu, niewielki wynik finansowy powodują, że banki czy inne instytucje obawiają się o swoje pieniądze.

Początkujący przedsiębiorca pozyskujący środki na prowadzenie swojej działalności ma bardzo ciężko. Trudno by dopiero rozpoczynając działalność mógł je pozyskać. Dlatego też poszukuje się wszelkich innych możliwości, które ułatwią ich pozyskanie. Dobrym sposobem jest sporządzenie biznesplanu. Warto by zadaniem tym zajęli się specjaliści.

Dobrym rozwiązaniem, by zwiększyć wiarygodność prowadzonej działalności może być też zakup gotowej spółki, która posiada staż działalności. Już kilka miesięcy stażu spółki może poprawić wizerunek firmy przed bankiem.

Sprzedaż spółek z 6 miesięcznym stażem rozpoczęła się w naszej firmie. Zainteresowanych naszą ofertą spółek stażowych zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci czekają na Twoje zgłoszenie.