Spółka z o.o. dla obcokrajowca

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest niedoścignionym liderem jeżeli chodzi o formy prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Rzeczypospolitej Polski. Na popularność tego podmiotu wpływa przede wszystkim osobowość prawna, która go charakteryzuje. Oznacza to między innymi, że spółka za wszelkie zobowiązania odpowiada wyłącznie własnym mieniem. Tym samym jej wspólnicy nie muszą obawiać się o własny majątek w przypadku gdy spółka zacznie generować straty.
Dodatkowym atutem spółki z o.o. jest także niewielki kapitał zakładowy oraz fakt, iż założyć może ją niemal każdy w dowolnym celu prawnie dopuszczalnym.

Charakterystyka danej jednostki wpływa, że ogromnym powodzeniem cieszy się także wśród zagranicznych inwestorów. Niestety wiąże się ona z ogromną niedogodnością, która stanowi jej kłopotliwa rejestracja. Prócz problematyki dochodzi także długi czas oczekiwania na uzyskanie niezbędnych wpisów.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zagranicznych inwestorów nasza firma pragnie zaoferować sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością dla obcokrajowców. Są to podmioty w pełni przygotowane do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Nabycie oferowanej przez nas spółki pozwala ograniczyć wszelkie formalności do niezbędnego minimum jakie stanowi złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.