Spółka z o.o. dwuletnia na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Popularność tego podmiotu wynika przede wszystkim z faktu, iż może być założona przez każdego, za wyjątkiem innej jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w dowolnym celu prawnie dopuszczalnym. Ponadto w przypadku zadłużenia spółki wszelkie należności regulowane są wyłącznie w majątku spółki, mienie wspólników pozostaje bezpieczne.

Spółka z o.o. wymaga również niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości 5 tysięcy złotych. Jest to bardzo istotne zwłaszcza w przypadku, gdy spółkę zakłada początkujący przedsiębiorca nie dysponujący dużymi środkami finansowymi. Jako, iż tradycyjna rejestracja jest długa i problematyczna większość osób decyduje się na zakup gotowej jednostki.

Transakcja taka zapewnia nabycie spółki w pełni przygotowanej do tego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Zakup gotowej jednostki umożliwia dodatkowo nabycie spółki stażowej, czyli jednostki, która została zarejestrowana pewien czas temu.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z o.o. z dwuletnim stażem. Gwarantujemy podmioty, które zapewnią szybki i bezpieczny start.