Spółka z o.o. na sprzedaż dla cudzoziemców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce najczęściej wybierana przez obcokrajowców. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż założyć ją może każdy cudzoziemiec bez względu na kraj swojego pochodzenia. Dodatkowymi atutami spółki z o.o. jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, potrzeba wniesienia niewielkiego kapitału zakładowego oraz możliwość poprowadzenia spółki w każdym prawnie dopuszczalnym celu.

Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest niestety bardzo problematyczna toteż warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki, czyli podmiotu gospodarczego w pełni przygotowanego, aby poprowadzić pod sobą firmę. Zakup takiej jednostki skraca proces rejestracyjny z kilku tygodni do zaledwie jednego dnia.

Spółka z o.o. na sprzedaż dla cudzoziemców to idealne rozwiązanie dla osób z zagranicy, które pragną szybko i bezpiecznie rozpocząć swoja przygodę z biznesem. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania oferty naszej firmy.