Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2016

Postanowiłeś rozpocząć swój 2016 rok od założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Nie Ty jedyny. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że własny biznes może przynieść duże zyski. Jeśli liczysz na sukces, to pamiętaj, by zapewnić swojej firmie możliwie jak najlepszy start, bowiem ma on duży wpływ na przyszłe losy firmy. Założenie spółki to nic prostego! Oznacza to przejście przez wiele skomplikowanych procesów takich jak przygotowanie dokumentacji, pozyskanie numerów REGON, NIP, KRS, VAT. Czeka Cię uzupełnianie wielu wniosków i formularzy. Mimo to warto poświęcić ten czas i energię, by potem móc cieszyć się z efektów. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ma na prawdę dużo zalet! Przedsiębiorców zachęca niski minimalny kapitał zakładowy o wysokości 5 000 zł oraz ograniczona odpowiedzialność wspólników.
Nasza firma chętnie Cię wyręczy! Od lat zajmujemy się między innymi zakładaniem spółek dla naszych Klientów. Nie sprawia nam to żadnego kłopotu, ponieważ posiadamy długoletnie doświadczenie i odpowiednie wykształcenie.
Oferujemy również sprzedaż spółek! Kup spółkę z o.o., a działalność będziesz mógł rozpocząć już w 24 godziny! Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.