Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiadająca numer VAT i VAT EU

Interesuje Cię spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiadająca numer VAT i VAT EU, a może jesteś jej właścicielem? Zastanawiałeś się kiedyś co to jest numer VAT i co daje VAT EU? Jeśli dalej nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi, to za moment wszystko zrozumiesz.

VAT to nic innego jak numer NIP, czyli Numer Identyfikacji Podatkowej. Jest to numer, który posiada każda osoba, która odprowadza podatki w Polsce. VAT EU spełnia tą samą funkcję co numer NIP, tyle że na rynku europejskim. Każde przedsiębiorstwo, które dokonuje handlu wewnątrzwspólnotowego, obecnie towarowego, jak i kupna oraz sprzedaży usług transgranicznych. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiadająca numer VAT i VAT EU daje nam więc możliwości poszerzenia handlu poza granice Polski i wprowadzenia naszych usług, produktów na inne rynki, co może się okazać czynnikiem determinującym wzrost naszej firmy i zbliżanie się do wyznaczonych celów.

O ile jesteś zainteresowany ciągłym rozwojem swojego przedsiębiorstwa i nie chcesz się ograniczać tylko do rynku krajowego, to numer VAT UE jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, które umożliwi Ci wprowadzanie towarów i usług na rynek europejski.