Spółka zoo posiadająca VAT

Ostatnie uszczelnienia prawa podatkowego sprawiły, że o wiele trudniej uzyskać wpis do rejestru płatników podatku VAT. Przedsiębiorcy ubiegający się o numer VAT, mogą niestety napotkać się z odmową bądź nałożeniem na nich wysokiej kaucji rejestracyjnej.

Jeżeli chcesz chcesz uzyskać wpis do rejestru nie marnuj czasu i kup spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z VAT. Podmioty takie oferuje między innymi nasza firma. Gwarantujemy czyste podmioty w pełni przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod nimi działalność gospodarczą. Oprócz numerów NIP, KRS i REGON, które są potwierdzeniem uzyskania wpisów do poszczególnych instytucji posiadają tak bardzo pożądany ówcześnie numer VAT.

Chcąc nabyć taką jednostką Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego u notariusza. Po dopełnieniu tej formalności stajesz się pełnoprawnym właścicielem czystej, gotowej spółki gotowej do aktywności na rynku. Nie zwlekaj zadzwoń do nas i poznaj szczegóły.