Spółki 2017

Według wszelkich prognoz analityków gospodarczych i prognostyków finansowych, najczęściej wybieranymi podmiotami gospodarczymi w nadchodzącym roku nadal będą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zarejestrowanie lub zakup spółki 2017 roku nadal będzie przynosił wiele korzyści. Przyszli właściciele spółek z o.o. nadal będą mogli korzystać z propozycji Ministerstwa Finansów dotyczącej elektronicznej rejestracji oraz cieszyć się pełnym bezpieczeństwem swoich prywatnych majątków. W nadchodzącym roku nie nastąpią żadne zmiany dotyczące procedury rejestracji, struktury czy funkcjonowania tego podmiotu gospodarczego. Spółka z o.o. nadal będzie najczęściej wybieraną formą prawną, zapewne z uwagi na jej stosunkowo niski kapitał zakładowy oraz dostępność.

Jedynym utrudnieniem jakie czeka właścicieli spółki 2017 roku jest utrudniona procedura zgłaszania podmiotów do rejestru płatników VAT. Zaostrzone przepisy sprawią, że o wiele trudniej będzie pozyskać dla firmy numer VAT. Przedsiębiorcy nie muszą się jednak obawiać ponieważ z pomocą przyjdą im wyspecjalizowane firmy, które sprawnie przebrną przez wszelkie wymagane procedury