Spółki bez historii gospodarczej

Zakup gotowych spółek staje się usługą coraz bardziej popularną. Coraz więcej potencjalnych przedsiębiorców zdaje sobie sprawę, że kupno spółki ograniczy obowiązki formalne do podpisania umowy u notariusza. Oznacza to, że swoją działalność w przeciwieństwie do tradycyjnej rejestracji będzie mógł rozpocząć w przeciągu jednej doby, a nie kilku tygodni.

Gotowa spółka jest podmiotem gospodarczym, który został już zarejestrowany, w związku z czym posiada numer NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację w tym umowę sporządzoną w formie aktu notarialnego.

Decydując się na zakup gotowej spółki warto zadbać, aby była ona czysta, co oznacza, że mimo wcześniejszej rejestracji nie prowadziła pod sobą żadnej działalności. Zakup takiej spółki gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz start od przysłowiowego „zera”. Przedsiębiorca nie musi zatem obawiać się konsekwencji działalności swojego poprzednika.

Gotowe spółki bez historii gospodarczej na sprzedaż oferuje nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego omówimy wszelkie szczegóły.