Spółki do kupna

Polska rozwija się i ilość przedsiębiorstw znacznie wzrasta. Jest to spowodowane chęcią odniesienia sukcesu i zdobycia dużych zysków. Jesteś właśnie jedną z takich osób? Planujesz rozpocząć działalność, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać?

Spółkę rozpocząć można na dwa sposoby. Albo założysz ją od podstaw, albo zakupisz ją już gotową. Każdy wybiera to, co jest dla niego wygodniejsze, ponieważ obydwa sposoby mają i minusy i plusy. Zakładanie spółki od podstaw trwa zdecydowanie dłużej, ponieważ wiąże się to z rejestracją w urzędach oraz koniecznością sporządzenia wniosków i wypełnienia dokumentacji. Gotowa spółka do kupienia to niezwykle atrakcyjna oferta dla kogoś, komu zależy na czasie, ponieważ jest ona już wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego. Rozpocząć działanie możesz już dzień po kupnie!

Niektórzy jednak obawiają się ryzyka związanego z takim krokiem, ponieważ myślą, że spółka taka będzie posiadała jakieś zadłużenia. Nic z tych rzeczy! Jest ona czysta. Oznacza to, że nie posiada historii gospodarczej, ani tym bardziej zobowiązań finansowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem gotowej spółki, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać idealną dla Ciebie!