Spółki na sprzedaż z 2015

Wiele osób pyta nas, czy istnieje możliwość umocnienia pozycji firmy na rynku, jeszcze przed rozpoczęciem jej aktywności. Oczywiście jest to możliwe, a zapewnia to zakup spółki stażowej.

Sprzedaż spółek cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przede wszystkim, dzięki temu, iż umożliwia pominięcie długiej i skomplikowanej rejestracji. Nie musimy odwiedzać żadnych urzędów, ani uzupełniać wielu wniosków i formularzy, co jest niezbędne w razie samodzielnej ewidencji. Naszym jedynym obowiązkiem jest złożenie podpisu na umowie spółki. Po dopełnieniu tej formalności stajemy się właścicielami spółki w pełni przygotowanej do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę.

Zakup taki daje nam możliwość nabycia spółki stażowej, czyli podmiotu, którego rejestracja odbyła się pewien okres czasu temu. Staż znacznie podnosi wiarygodność spółki, dzięki temu zwiększa się jej zdolność kredytową. Tym samym ma ona ogromne szanse na pozyskanie wsparcia finansowego w formie pożyczki, dofinansowania bądź dotacji.

Jeżeli pragniesz kupić czystą spółkę stażową w atrakcyjnej cenie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy gotowe spółki z 2015 roku.