Spółki z 2 letnim stażem

Jeżeli zastanawiasz się dlaczego tak wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup spółki posiadającej dwuletni staż na rynku – postaramy się w kilku słowach przedstawić Ci zalety wynikające z nabycia stażowej spółki.

Pomimo, iż im dłuższy staż tym większa jest cena nabywanego podmiotu, zakup spółek, które od kilku lat lub kilku miesięcy widnieją w Krajowym Rejestrze Sądowym stanowi niezwykle korzystne i opłacalne rozwiązanie.
Dla osób, które sprawdzą naszą spółkę w KRS jesteśmy wiarygodnymi podmiotami, które od 2 lat prowadzą działalność na rynku. Potencjalni partnerzy biznesowi oraz instytucje finansowe o wiele chętniej podejmą z nami współpracę jeśli będą mieć pewność, że posiadamy doświadczenie. Dokonując zakupu dwuletniej spółki zwiększamy swoje szanse na otrzymanie dofinansowania ze środków unijnych, kredytu czy dotacji. Zwiększamy również szansę na zaskarbienie sobie zaufania kontrahentów oraz nawiązania trwałej relacji biznesowej z innymi przedsiębiorcami co pozwoli szybko rozwinął firmę.