Spółki z o.o. 2015 roku na sprzedaż

Dlaczego zakup gotowej, wcześniej zarejestrowanej przez naszą firmę, spółki to dobre rozwiązanie? Oto trzy powody, które z całą pewnością przekonają Cię, że spółka z ograniczona odpowiedzialnością z 2015 roku to podmiot idealny dla Ciebie!

1. Decydując się na zakup spółki ominiesz wszelkie uciążliwe formalności związane z przeprowadzaniem procedury rejestracji podmiotu gospodarczego w Krajowym Rejestrze Sądowym – nie będziesz musiał sporządzać żadnych wniosków i wypełniać formularzy ani czekać na ich rozpatrzenie.

2. Nabywając spółkę ze stażem zwiększysz swoje szanse na nawiązanie trwałych relacji biznesowych. Staż spółki, który Twoi potencjalni kontrahenci sprawdzą w Krajowym Rejestrze Sądowym, z pewnością zachęci ich do współpracy.

3. Spółka stażowa pomoże Ci zdobyć dofinansowanie w postaci kredytu oraz pozwoli Ci spełnić najczęściej stawiane osobom ubiegającym się o dotację, warunki. Dzięki zakupowi stażowej spółki zwiększysz swoje szanse na pozyskanie dofinansowania ze środków unijnych.