Spółki z o.o. bez historii gospodarczej na sprzedaż Kraków

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością często wydaje się być procedurą skomplikowaną oraz czasochłonną. Od osoby planującej samodzielne założenie spółki wymaga się posiadania znajomości przepisów prawnych. Nasze biuro wychodzi naprzeciw tym, którzy chcą w krótkim czasie wejść na rynek z przygotowaną ofertą produktów i usług. Oferujemy możliwość zakupu gotowej spółki.

Spółki, które dostępne są w ofercie naszego biura, są w pełni przygotowane do podjęcia natychmiastowej działalności. Zakup gotowej firmy z nadanymi już numerami NIP, REGON, KRS pozwala ograniczyć formalności do minimum.

Podmioty, które można nabyć w naszym biurze nie posiadają żadnej historii. To czyste podmioty, które pozwalają bezpiecznie wejść do rzeczywistości biznesowej.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie rejestracji oraz sprzedaży spółek. Nasza bogata wiedza z zakresu prawa spółek handlowych pozwala nam doradzać Klientom, aby start ich nowej firmy nie wiązał się z ryzykiem. Zachęcamy do nawiązania współpracy z naszym biurem – gotowe spółki na sprzedaż bez historii gospodarczej.