Spółki z o.o. cudzoziemiec

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się ogromną popularnością wśród polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Prowadzenie firmy w formie spółki z o.o. jest bardzo korzystne.Jedną z jej zalet jest ograniczona odpowiedzialność wspólników spółki za jej zobowiązania.

Dla osób spoza Polski, które chcą otworzyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w naszym kraju lepszym rozwiązaniem niż samodzielna rejestracja będzie zakup gotowego podmiotu. Gotowe spółki z o.o. są dobrym sposobem na szybkie rozpoczęcie działalności. Zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie kilka dni.

Spółki, które oferowane są na rynku posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane niezbędne do prawidłowego funkcjonowania numery. Spółki nigdy nie prowadziły działalności, co zazwyczaj potwierdzane jest notarialnie, dzięki czemu ich zakup jest całkowicie bezpieczny.

Interesuje Cię kupno gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Skorzystaj z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu.