Spółki z o.o. z 12 miesięcznym stażem na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest uważana za uniwersalną formę prowadzenia biznesu. Kojarzona jest ze skomplikowaną strukturą, dzięki czemu w oczach kontrahentów wygląda na bardziej wiarygodną. Autentyczności może dodać jej również odpowiednio długi staż, który bez problemu można „zyskać” kupując gotową, stażową spółkę. To dlatego przedsiębiorcy często decydują się na zakup 12 miesięcznych spółek z o.o..

Kolejną zaletą spółek z o.o. z 12 miesięcznym stażem jest możliwość pozyskania wsparcia finansowego w postaci kredytu czy dofinansowania unijnego. Wśród kryteriów banków oraz konkursów w ramach programów unijnych znajduje się wymagany staż firmy – co najmniej 12 miesięczny.

Czy zakup gotowych spółek z 12 miesięcznym stażem jest bezpieczny? Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z 12 miesięcznym stażem oferowane tylko przez rzetelne firmy, mają wszystkie wymagane dokumenty oraz nie posiadają negatywnej historii gospodarczej, dlatego ich zakup jest całkowicie bezpieczny.