Spółki z o.o. z rocznym stażem na sprzedaż

Dla wielu osób rozpoczynających działalność gospodarczą pomocne okazuje się skorzystanie z zakupu gotowych spółek. Są to bowiem przedsiębiorstwa już w pełni zarejestrowane, z kompletną dokumentacją, numerami NIP, REGON, KRS oraz bez żadnych zobowiązań.

Spółki z o.o. są jedną z najczęściej wybieranych form prawnych przedsiębiorstw, cieszącą się dużą popularnością ze względu na ograniczoną odpowiedzialność. To właśnie w tej formie funkcjonuje większość gotowych spółek.

Zakup gotowych spółek jest opłacalnym rozwiązaniem z dwóch głównych powodów. Pierwszy z nich to na pewno czas, w jakim można rozpocząć działalność gospodarczą. W przeciwieństwie do średniego czasu rejestracji spółki z o.o. jest ona znacznie którzy i zamyka się w ciągu kilku dni. To jednak nie wszystko. Zakup już zarejestrowanego przedsiębiorstwa pozwala zmniejszyć wszystkie formalności związane z zalegalizowaniem prowadzonej spółki. Dodatkowym atutem wielu gotowych spółek jest staż. Pomaga ona w pozyskaniu kredytu, a także poprawia wizerunek powstającej firmy.

Spółki z o.o. z rocznym stażem można już nabyć, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.