Spółki zoo na sprzedaż Kraków

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością daje możliwość bardzo szybkiego rozpoczęcia prowadzenia działalności. Chwilę po spotkaniu u notariusza, na którym sprzedawane są udziały oraz robione zmiany aktem notarialnym, nowi właściciele mogą rozpocząć prowadzenie własnej firmy.

Nasza kancelaria od wielu lat zajmuje się sprzedażą nowych, czystych spółek. Jednostki, które oferujemy do sprzedaży nigdy wcześniej nie prowadziły działalności, dlatego dajemy gwarancję, że spółki nie mają żadnych ukrytych zadłużeń i zobowiązań.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór spółek z różnym okresem stażu. Staż to okres od momentu założenia spółki to dnia dzisiejszego. Warto wiedzieć, że im większy staż ma spółka, tym jest bardziej wiarygodna w oczach Klientów, inwestorów, banków oraz instytucji finansujących.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem gotowej spółki, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pomogą oni w doborze odpowiedniej spółki w atrakcyjnej cenie oraz udzielą cennych wskazówek proponując rozwiązania przydatne w późniejszym działaniu firmy.