Sprzedam czyste spółki 2012

Chciałbyś rozpocząć działalność własnego biznesu? Możesz to zrobić na 2 sposoby – założenie spółki od podstaw krok po kroku, bądź kupno już gotowej. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz to drugie rozwiązanie. Oferujemy Ci czyste spółki zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym już w 2012 roku. Pomimo tak długiego stażu, możesz mieć pewność, że proponowane rozwiązanie jest w pełni bezpieczne. Spółki takie nie posiadają historii gospodarczej, ani żadnych zadłużeń.

Dlaczego długi staż jest taki ważny? Dzięki niemu zyskujesz realną szansę na pozyskanie dofinansowanie, kredytu oraz innego wsparcia finansowego. Twoja firma jest bowiem brana na poważnie, gdy istnieje już od długiego czasu. Jej wiarygodność wzrasta wprost proporcjonalnie do długości stażu.

Kolejną zaletą rozwiązania jakim jest kupno gotowej spółki jest krótki czas oczekiwania. Nie musimy czekać miesiąca, jak w przypadku samodzielnego zakładania. Wystarczy jedna doba, by stać się właścicielem spółki z czteroletnim stażem. Zachęcamy do kontaktu!