Sprzedam miesięczne spółki

Założenie własnej firmy jest zadaniem trudnym i wymaga sporej wiedzy oraz umiejętności. Dla początkujących przedsiębiorców oraz również dla tych którym zależy na szybkim rozpoczęciu działalności najlepszą opcją jest zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z miesięcznym stażem.

Spółki z o.o. stażowe są pełnoprawnym jednostkami, które zostały założone i posiadają niezbędną dokumentację. Mają nadane również numery: KRS, REGON, NIP oraz VAT. Posiadają miesięczny staż, który określa ich okres przebywania na rynku. Im dłuższy staż spółki tym lepiej, gdyż jest ona bardziej wiarygodna w oczach banku, łatwiej jest jej się starać o pozyskanie dofinansowania. Taka spółka również jest częściej obdarzana zaufaniem przez Klientów, kontrahentów i inwestorów.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem spółki stażowej lub masz jakieś pytania, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Udzielą oni wielu cennych rad i przedstawią naszą pełną, atrakcyjną ofertę, która przygotowaliśmy specjalnie z myślą o nowych przedsiębiorcach.