Sprzedam nowo założoną spółkę

Oferta gotowych spółek przeznaczonych do sprzedaży jest duża. Coraz więcej osób przekonuje się do możliwości zakupu przedsiębiorstwa. Jednym z powodów atrakcyjności tego rozwiązania jest trudny i czasochłonny proces zakładania przedsiębiorstw, a zwłaszcza tych form które są niezwykle atrakcyjne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Zakup gotowej spółki jest bardzo szybki. Wystarczy nabyć spółkę np. poprzez zakup 100% udziałów tak jak to się dzieje w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, następnie pokrywa się opłatę i spółka staje się własnością nowej osoby. Następnie aby dopełnić wszystkich procedur rejestracyjnych wystarczy dokonać zmian danych w KRS. Zakup spółki nie tylko pozwala na bardzo szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej, lecz także pozwala uniknąć wszelkich niedogodności jakie wiążą się z przeprowadzaniem procesu rejestracyjnego.

Nowo założona spółka posiada wszelkie dokumenty uprawniające ją do prowadzenia działalności gospodarczej. Ma NIP, REGON oraz może posiadać zgłoszenie do VAT-u. Nie posiada żadnych zobowiązań, gdyż od czasu przeprowadzenia jej rejestracji nie prowadziła działalności gospodarczej, więc jej zakup jest również bezpieczny.