Sprzedam spółkę 2016

Zachęcamy do kupna spółki zarejestrowanej w 2016 roku! Wraz z nowym rokiem wielu początkujących przedsiębiorców decyduje się na rozpoczęcie własnego biznesu. Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie naszą ofertą, jaką jest sprzedaż gotowych spółek. Być może i Ty z niej skorzystasz, dlatego przybliżymy Ci szczegóły dotyczące tej kwestii.
Kupując gotową spółkę oszczędzamy znaczną ilość czasu, dlatego jeśli zależy Ci na nim, to masz już pierwszy istotny powód, dla którego powinieneś zdecydować się na to rozwiązanie. Kupno spółki trwa jedynie jedną lub dwie doby. Jak to możliwe? Firma taka jest już zarejestrowana w KRS! To dzięki temu czas oczekiwania jest taki krótki. Nasz gotowe spółki posiadają wszelkie niezbędne numery, takie jak REGON, NIP czy VAT. Mimo to, przedsiębiorca ma pełną swobodę kształtowania swojego przedsiębiorstwa. Wszystko wciąż może być po jego myśli.
Słyniemy z indywidualnego podejścia do każdego z Klientów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz doradzimy. Skontaktuj się z naszymi ekspertami.