Sprzedam spółkę 2019

Osoby decydujące się na założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bardzo często rezygnują ze swoich planów, gdy dowiadują się jak wielu formalnościom muszą sprostać, a także jak długi jest proces rejestracyjny danej jednostki. Utworzenie spółki z o.o. przeciętnie zajmuje kilka tygodni i wiąże się z uzupełnieniem licznych wniosków i formularzy oraz złożeniem ich do odpowiednich instytucji.

Warto być świadomym, że niedogodności te można w znacznej mierze zredukować decydując się na kupno gotowej spółki.

Gotowa spółka to podmiot, który pełną rejestrację ma już za sobą w związku z czym jest przygotowany by niemal natychmiast poprowadzić pod sobą działalność na rynku. Posiada numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację. Kupując gotowy podmiot gospodarczy obowiązki formalne ograniczają się do jednej wizyty u notariusza, dzięki czemu naszą działalność możemy rozpocząć już w zaledwie jedną dobę.

Sprzedam spółkę 2019. Oferuję nową spółkę z czystą historią gospodarczą. Decydując się na skorzystanie z mojej oferty będziesz mógł szybko i bezpiecznie rozpocząć swoją aktywność na rynku.

Koniecznie zadzwoń i poznaj szczegóły!