Sprzedam spółkę obcokrajowiec

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najczęściej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Spółki te są popularne zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców.

Osoby spoza Polski, które chcą otworzyć działalność gospodarczą w formie spółki z o.o. w naszym kraju mogą zdecydować się na rejestrację podmiotu lub zakup gotowej do podjęcia działalności spółki. Lepszym rozwiązaniem jest kupno gotowej spółki.

Zakup spółki pozwala cieszyć się prowadzeniem firmy już po kilku dniach. Spółki są całkowicie czyste, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej, dlatego ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadają kompletną dokumentację, mają nadane numery NIP, REGON , KRS, a niektóre z nich są także zgłoszone do VAT.

W swojej ofercie posiadamy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Oferujemy obsługę w różnych językach. Zapraszmy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą!