Sprzedam spółkę Opole

Gotowe spółki to podmioty gospodarcze, które zostały założone w celu dalszej odsprzedaży. Firmy zewnętrzne w ofercie posiadają zarówno przedsiębiorstwa nowe, jak i stażowe, z czystą historią działalności lub wyposażone w licencję i certyfikaty, a dodatkowo zarejestrowane w prestiżowej lokalizacji np. centrum miasta.

Dokonując zakupu gotowej działalności Klient przede wszystkim zyskuje czas, który może przeznaczyć na realizację celu, a nie oczekiwanie na wpisy do rejestrów oraz optymalizuje koszta, ponieważ nie musi opłacać taksy notarialnej za sporządzenie statutu spółki. Ponadto, wiele firm świadczy również obsługę prawną, profesjonalne wsparcie w postaci sporządzenia dokumentacji oraz niezbędnych formalności.

Nabywca powinien przed zakupem sprawdzić, czy firma, z której dokonuje zakupu jest rzetelna, profesjonalna, cieszy się pozytywną opinią oraz w ofercie posiada zarówno czyste, jak i stażowe podmioty gospodarcze, dzięki czemu przedsiębiorca dokonując transakcji będzie pewny, że biznes będzie zgodny z jego wymaganiami.