Sprzedam spółkę Tarnów

Decydując się na otworzenie firmy należy mieć na uwadze długi i skomplikowany proces rejestracji spółki. Niestety wiąże się on z obowiązkiem sporządzenia niezbędnych wniosków i złożenia ich do odpowiednich instytucji. Czas takiej rejestracji może trwać nawet kilka tygodni.

Na szczęście istnieje możliwość pominięcia tych niedogodności. Sposobem tym jest zakup gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który jest w pełni przygotowany do tego, aby natychmiast rozpocząć aktywność na rynku. Oznacza to, że dysponuje numerami NIP, REGON, KRS oraz opcjonalnie również VAT, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Jednostki takie wyposażone są także w kapitał zakładowy oraz umowę spółki.

Na rynku nie brak ogłoszeń tytułem „Sprzedam spółkę Tarnów, Kraków, Katowice, Warszawa”. Są to gotowe podmioty, zarejestrowane w dużych polskich miastach. Zakup takiej jednostki przede wszystkim podnosi wiarygodność firmy, dzięki temu znacznie chętniej zwrócą się do niej potencjalni klienci, inwestorzy oraz kontrahenci.