Sprzedam spółkę z 2012

Masz marzenie stać się właścicielem własnej firmy? Nic nie stoi na przeszkodzie go spełnić! Obecnie coraz więcej osób decyduje się na założenie działalności gospodarczej, ponieważ dobrze prosperująca firma z pewnością przyniesie sukces zawodowy oraz duże zyski.

Aby otworzyć firmę, masz dwie możliwości – samodzielnie plątać się będziesz po urzędach załatwiając mnóstwo formalności i papierków, co potrwa około miesiąca lub zdecydujesz się na zakup spółki. Zakup gotowej już firmy ma wiele zalet. Jedną z najistotniejszych jest bardzo krótki czas oczekiwania! Cały proces zajmie bowiem około 2 dni. Pozbędziesz się wszystkich formalności, ponieważ wszystkim zajmie się firma sprzedająca!

Nasze biuro posiada wyjątkową ofertę – spółki z 2012 roku. Sprzedajemy firmy, które założyliśmy już 4 lata temu, ponieważ wiemy, że spółki stażowe niosą ze sobą bardzo istotną zaletę. Posiadając taką działalność stajesz się godny zaufania i rentowny w oczach specjalistów, mających zadecydować o przyznaniu Ci dotacji bądź kredytu. Jeśli więc zależy Ci na pozyskaniu wsparcia finansowego, warto zainwestować w spółkę z 2012 roku. Zapraszamy do kontaktu!