Sprzedam spółkę z 2016

Rozpoczynacie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma trudnościami. Pierwszą z nich jest rejestracja podmiotu gospodarczego w właściwym rejestrze. Zgłoszenie firmy do CEIDG jest łatwe, lecz dotyczy tylko spółek cywilnych i jednoosobowych przedsiębiorców. Pozostali muszą swoją firmę zarejestrować w KRS. Niestety ten proces nie jest już taki prosty. Wiele z tych osób korzysta więc z pomocy specjalistów w tym zakresie.  
 
Spółki nie musisz zakładać osobiście! 
 
Zakładanie spółki w wielu przypadkach jest trudne, ale nie zawsze trzeba zajmować się tym osobiście. Można zlecić to zadanie specjalistom z naszej firmy lub zdecydować się na coś innego – zakup gotowej spółki. Nabycie istniejącego już przedsiębiorstwa powoduje, że przedsiębiorca nie musi się martwić niczym, co związane z rejestracją. Gotowa spółka ma już rejestrację za sobą. 
 
Sprzedaż spółki 2016 roku już trwa! Dla tych którzy chcą ominąć rejestracji swojej firmy, jest to okazja, by nabyć gotowe, czyste spółki, założone w 2016 roku. Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.