Sprzedam spółkę z 2018

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością staje się w ostatnim czasie coraz częściej wybieranym sposobem na nierozpoczęcie działalności w tej formie prawnej. Coraz większa liczba przyszłych właścicieli firm rezygnuje z przeprowadzania procedury rejestracji na rzecz zakupu wcześniej zarejestrowanego podmiotu.

Jest to transakcja całkowicie bezpieczna, jeśli skorzysta się z usług profesjonalnej firmy, która daje Klientom gwarancję, że zakupowany podmiot nie posiada zadłużenia, jest w pełni zarejestrowany, a jego zakup nie przyniesie nabywcy żadnych negatywnych skutków. Jest to także całkowicie legalna transakcja, którą przewidują przepisy prawa, oraz nad której przebiegiem czuwa urzędnik państwowy – notariusz.

Zakupowany podmiot można całkowicie dostosować do swoich potrzeb. Przedsiębiorca ma możliwość, a nawet obowiązek zaktualizowania danych spółki w KRS oraz zgłoszenie nie tylko zmiany właściciela, ale również PKD, wysokości kapitału, zapisów umowy spółki, siedziby, a nawet nazwy spółki.