Sprzedam spółkę z 3 miesięcznym stażem

W procesie tworzenia własnej firmy przydatne mogą stać się gotowe spółki z 3 miesięcznym stażem. Zakup takiej spółki pozwoli nam pominąć długotrwały i skomplikowany sposób rejestracji. 3 miesięczne firmy zostały założone wcześniej, aby potencjalny nabywca mógł kupić przedsiębiorstwo ze stażem. Najczęściej kupują je osoby, które chcą starać się o kredyt lub dotację na rozwój przedsiębiorstwa. Jest to dobry pomysł, ponieważ banki chętniej udzielają kredytów firmom, które istnieją na rynku już jakiś czas.

Koszt spółki ze stażem jest nieznacznie większy od kosztu zakupu czystej spółki. Zakup firmy posiada wiele zalet. Nie musisz stać w kolejkach do różnych urzędów i martwić się czy wszystkie dokumenty są prawidłowo wypełnione.

Ogłoszenia o sprzedaży spółek można teraz znaleźć w wielu miejscach. Zachęcamy do skorzystania z takiej oferty. Warto zainwestować pieniądze we własną firmę zwłaszcza, gdy nie musimy martwić się formalnościami. Nabycie spółki przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Firmy nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych.