Sprzedam spółkę z kontem bankowym

Najczęściej wybieranymi formami prawnymi działalności gospodarczej w Polsce są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzenie działalności w tej formie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorców. Jej ogromną zaletą jest ochrona osobistego majątku wspólników dzięki ograniczonej odpowiedzialności za zobowiązania spółki.

Szybkim i wygodnym sposobem na prowadzenie działalności w tej formie jest zakup gotowego podmiotu. Spółki oferowane przez naszą firmę charakteryzują się czystą historią gospodarczą oraz kompletną dokumentacją. Spółki, które oferujemy posiadają także rachunek bankowy, co umożliwia prowadzenie działalności zaraz po dokonaniu zakupu i zmianie danych. Zakup gotowej spółki z kontem bankowym to dobre rozwiązanie, gdyż przedsiębiorca nie traci czasu na załatwianie formalności, a co ważniejsze nie musi przechodzić przez skomplikowany proces rejestracji spółki.

Zastanawiasz się nad zakupem gotowej spółki z o.o. z rachunkiem bankowym? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią pełną ofertę gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.