Sprzedam spółkę z o.o. obcokrajowcowi

Prowadzenie własnej firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy. Spółki z o.o. posiadają wiele zalet – wspólnicy mają ograniczoną odpowiedzialność za jej zobowiązania, a minimalny kapitał zakładowy wynosi jedynie 5.000 złotych. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest żmudnym procesem, dlatego niejeden przedsiębiorca decyduje się na zakup gotowej spółki.

Kupno spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to idealne rozwiązanie dla osób spoza Polski. Cały proces zakupu spółki trwa maksymalnie kilka dni. Dla obcokrajowców jest to znaczne ułatwienie w rozpoczęciu działalności gospodarczej w Polsce.

Oferowane na sprzedaż podmioty są całkowicie czyste, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Mają nadane niezbędne do prawidłowego funkcjonowania numery, co pozwala w szybkim czasie rozpocząć prowadzenie firmy.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców z Polski, jak i do obcokrajowców, chcących prowadzić działalność w naszym kraju.