Sprzedam spółkę z o.o. półroczną

Odkąd kapitał zakładowy spółek z ograniczoną odpowiedzialnością został obniżony z 50 000 złotych do zaledwie 5 000 złotych chętnych, którzy w tej formie postanawiają poprowadzić własną działalności nieustannie przybywa.

Niestety tradycyjna rejestracja tych spółek jest długa i wiąże się z koniecznością odwiedzenia wielu urzędów. Aby ograniczyć formalności związane z założeniem spółki z o.o. najlepszym rozwiązaniem okazuje się zakup gotowej jednostki gospodarczej. Tym sposobem, naszym jedynym obowiązkiem jest uiszczenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.

Dodatkowym atutem zakupu gotowej spółki jest możliwość nabycia spółki stażowej. Tak więc spółki, która zarejestrowana została pewien okres czasu temu. Jednostka taka ma większe szanse na zaistnienie na rynku, gdyż budzi znacznie większe zaufanie w oczach nabywców i potencjalnych partnerów biznesowych niż nowo powstały podmiot.

Nasza firma oferuje sprzedaż półrocznych spółek z o.o.. Oferowane przez nas podmioty są całkowicie bezpieczne, gdyż nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Zachęcamy do kontaktu!